Fartuch ochronny - odzież ochronna specjalnego przeznaczenia

Lekarz w fartuchu jednorazowym flizelinowymFartuchy jednorazowe są produktami wykorzystywanymi w wielu gałęziach gospodarki. Szeroki wybór fartuchów ochronnych charakteryzuje się wszechstronnym zastosowaniem, dzięki czemu, ten rodzaj odzieży wierzchniej cieszy się na rynku tak dużą popularnością. Na rynku dostępne są fartuchy wykorzystywane zarówno do prac wymagających zachowania szczególnej higieny oraz modele przeznaczone do prac brudnych. Uniwersalne fartuchy są tanie, dzięki czemu można je wyrzucić zaraz po ich użyciu - po zabrudzeniu, z końcem cyklu produkcyjnego lub zmianą obsady.

Fartuchy jednorazowe flizelinowe jak i foliowe to produkty wykorzystywane w mleczarniach, zakładach przetwórstwa spożywczego, rzeźniach, masarniach, zakładach mięsnych. Fartuch ochronny jednorazowy stosowany jest także w gabinetach stomatologicznych, ośrodkach zdrowia, szpitalach i gabinetach lekarskich.

Fartuchy flizelinowe jednorazowe - funkcjonalna odzież ochronna

Fartuchy jednorazowe flizelinowe to produkty, które znalazły swe zastosowanie w branży spożywczej i przetwórczej a także w instytucjach ochrony zdrowia. Fartuch flizelinowy jednorazowy jest odzieżą wykonaną z materiału, który składa się z polipropylenu. Jeśli chodzi o sposób wiązania, wyróżnia się fartuch zapinany na napy, rzepy oraz wiązany na troki dopasowujący się do sylwetki. Jednorazowy fartuch polipropylenowy skutecznie chroni przed minimalnymi zagrożeniami.

Fartuchy flizelinowe dostępne na polskim rynku, to produkty wykonane są zgodnie z obowiązującymi normami, dzięki czemu są w pełni bezpieczne dla użytkownika oraz jego przestrzeni. Ochrona odzieży poprzez zakładanie medycznych fartuchów stała się popularną i bezpieczną praktyką, o szerokim zastosowaniu. Wysoka jakość wykonania oraz bezpieczeństwo niezbędne przy wykonywaniu wielu czynności i zabiegów przekłada się na ich popularność.

Charakterystyka fartuchów flizelinowych

Fartuch flizelinowy to produkt, który występuje w dwóch wersjach - jałowej i niejałowej. Konkretny model należy dobierać bezpośrednio do obowiązków, wymaganych na danym stanowisku pracy. Fartuchy jednorazowe flizelinowe wykonane z włókniny polipropylenowej o wysokiej jakości, tym samym zapewniają tkaninie odpowiednią elastyczność oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia, na które zwykle narażony jest personel medyczny. Fartuch z flizeliny musi być lekki, a więc wskazujący na wagę w zakresie od około 25g do 45g/ m2. Ponadto musi być przewiewny oraz na tyle wytrzymały, by ewentualne, powstające na nim zabrudzenia w żaden sposób nie zagrażały personelowi medycznemu.

Materiał flizelinowy, wykończony z najwyższą starannością, sprawia, że personel medyczny w żadnym wypadku nie musi obawiać się o swoje bezpieczeństwo podczas użytkowania. Równie ważnym aspektem jest zachowanie wygody, podczas wykonywania często energicznych czynności np. masażu serca. Właściwie wykrojony i wykończony fartuch nie będzie powodować dyskomfortu podczas jego noszenia.

Fartuch ochronny - produkt godny zaufania

Aby zwiększyć szczelność i komfort użytkowania zdecydowana większość fartuchów jednorazowych flizelinowych stanowią modele zapinane na rzepy. Z uwagi na uniwersalny rozmiar fartuchów jednorazowych, produkt ten będzie doskonale zabezpieczał użytkowników w każdym typie sylwetki. Fartuchy jednorazowe posiada każda hurtownia medyczna, w której najdziesz także kombinezony ochronne, rękawiczki jednorazowe i odzież ochronną dedykowana placówkom służby zdrowia. Wybieraj wyłącznie bezpieczną odzież ochronną, w której będziesz czuł się pewnie.

Komentarze