Ile wytrzymują paznokcie hybrydowe i od czego zależy ich trwałość?

Wytrzymałość paznokci hybrydowychModny manicure to już nie tylko zachcianka najbogatszych gwiazd, ale rozwiązanie, na które mogą sobie pozwolić niemal wszyscy i to w domowym zaciszu. Z profesjonalnymi produktami można szybko wyczarować mieniące się kolorami pazurki, które swoim nieskazitelnym i modnym wyglądem zachwycą wszystkich. Co ważne, trwałość lakieru hybrydowego jest dużo lepsza niż tradycyjnych lakierów.

Czy manicure hybrydowy można wykonać w domu?

Chcesz rozpocząć przygodę z manicure hybrydowym, ale boisz się, że sobie nie poradzisz? Przy użyciu dobrej jakości produktów, przeznaczonych dla debiutantek, szybko zrobisz idealne pazurki! To tak proste, jak robienie selfie ! Dzięki manicure hybrydowemu zyskasz swobodę - nie będziesz musiała czekać na wizytę u kosmetyczki. Sama zdecydujesz, kiedy Twoje dłonie staną się jeszcze piękniejsze. Co ważne, paznokcie hybrydowe wytrzymują w perfekcyjnym stanie dużo dłużej niż manicure wykonany tradycyjnym lakierem. Malowanie klasycznymi specyfikami, często trzeba powtarzać co 2-3 dni.

Ile wytrzymują paznokcie hybrydowe?

Manicure wykonany przy pomocy lakierów hybrydowych jest o wiele trwalszy od tego, który został zrobiony za pomocą tradycyjnych lakierów. Z soczyście kolorowych paznokci hybrydowych, bez odprysków, możesz cieszyć się nawet przez dwa tygodnie! Zakup własnego zestawu do robienia hybryd w domu to nie tylko sposób na perfekcyjnie wyglądające przez długi czas paznokcie, ale też prosta metoda na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena podstawowego pakietu do robienia hybryd wynosi mniej więcej tyle samo, co koszt dwóch wizyt w salonie kosmetycznym! Zatem, to bez wątpienia inwestycja, na której zwrot nie trzeba będzie długo czekać.

Od czego zależy trwałość lakieru hybrydowego?

Paznokcie hybrydowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą mieć perfekcyjne pazurki w modnych kolorach, bez konieczności martwienia się o maskowanie odprysków. Trwałość lakieru hybrydowego jest dużo lepsza niż tradycyjnego lakieru. Z hybrydowymi pazurkami możesz robić, co tylko chcesz: chodzić po górach, pływać, bawić się w klubach, jeździć na rowerze, nie obawiając się przy tym o ich wygląd. Musisz przy tym pamiętać tylko o dwóch rzeczach:

  1. Tylko prawidłowo wykonany manicure będzie trwały.
  2. Manicure zrobiony na odpowiednio przygotowanej płytce paznokci, wytrzyma dłużej.

Co najważniejsze - trwałości lakieru hybrydowego nie warto liczyć w dniach, w końcu kolor paznokci możesz zmieniać zawsze, gdy przyjdzie Ci na to ochota. Dużo lepiej zliczać wyzwania, którym jesteś w stanie sprostać z ultramodnymi pazurkami!

Autor: www.hihybrid.pl.

Komentarze