Usuwanie owłosienia laserem Vectus - poznaj 6 faktów o zabiegach depilacji laserowej

Wydepilowana skóra kobietyDepilacja laserem Vectus to wyjątkowy zabieg, który odmienił codzienność wielu Polek, pozwalając im cieszyć się jedwabiście gładką skórą bez straty czasu na regularne usuwanie włosków. Poznaj najciekawsze fakty dotyczące redukcji owłosienia za pomocą rewolucyjnej technologii diodowej. Zalety lasera Palomar Vectus z pewnością Cię zadziwią.

Depilacja laserem diodowym Vectus trwale niszczy włosy - FAKT

Depilacja laserowa Vectus to procedura, która wyróżnia się niezwykłą efektywnością. Jest to efekt użycia Skintel - inteligentnego czytnika melaniny w skórze. Czytnik pozwala specjaliście ustawić parametry zabiegu indywidualnie do potrzeb każdej pacjentki. Z kolei technologia Photon Recycling pozwala optymalnie wykorzystać energię wiązki laserowej na powierzchni szkła szafirowego. Warto podkreślić, że laser Vectus uszkadza macierz włosa, nigdy więc nie odrasta już on w tym samym miejscu. Podczas jednego zabiegu urządzenie powoduje destrukcję około 30% włosów.

Laser Vectus usuwa owłosienie z różnych partii ciała - FAKT

Depilacja laserem Vectus Palomar może obejmować dowolne rejony ciała. Najczęściej sesje laseroterapii dotyczą usuwania owłosienia z obszaru:

  • pleców,
  • strefy bikini,
  • nóg (łydki, kolana+uda),
  • brzucha (kresa biała),
  • ramion,
  • pach.

Coraz więcej kobiet decyduje się również na laserową redukcję owłosienia z twarzy. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się depilacja laserowa wąsika. Kilka sesji laserem Vectus pozwala skutecznie pozbyć się tego wstydliwego defektu. W przypadku mężczyzn najbardziej popularne są zabiegi depilacji pach, szyi i pleców. Należy wspomnieć, że zabieg epilacji laserem Vectus może być przeprowadzany przez cały rok, również latem (trzeba pamiętać o ochronie przeciwsłonecznej i stosować krem SPF 50).

Depilacja laserem Vectus wymaga nielicznych przygotowań - FAKT

Skóra poddawana działaniu wiązki laserowej nie może być świeżo opalona. Jeśli jesteś miłośniczką kąpieli słonecznych, musisz przestać się opalać co najmniej miesiąc przed zabiegiem depilacji laserowej. W trakcie terapii nie można smarować skóry samoopalaczem, balsamem brązującym czy korzystać z solarium. O czym jeszcze warto pamiętać, aby efekty kuracji były jak najlepsze i zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy lasera? Dzień przed sesją należy starannie i zarazem delikatnie ogolić obszar zabiegowy (tak, by nie doszło do skaleczeń). Usuwanie owłosienia laserem Vectus jest dostępne m.in. w katowickiej Klinice Miracki.

Potrzeba kilka sesji laserem diodowy Vectus, by pozbyć się owłosienia - FAKT

Światło laserowe usuwa tylko te włosy, które są w fazie wzrostu (tzw. anagen). Seria 4-8 zabiegów depilacji laserowej pozwala efektywnie zniwelować niechciane owłosienie. Dzięki temu możesz zapomnieć o goleniu ciała maszynką do golenia, pozbyć się depilatora elektrycznego i plastrów z woskiem. Wystarczy nieco cierpliwości, by uwolnić się od czasochłonnych zabiegów depilacji w domowych warunkach lub u kosmetyczki.

Skóra poddana depilacji laserem Vectus musi być odpowiednio pielęgnowana - FAKT

Po zakończeniu epilacji laserowej Vectus należy aplikować na skórę delikatny balsam nawilżający lub olejek do ciała. Skóra potrzebuje czasu do pełnej regeneracji. Tak więc przez kilka tygodni po zabiegu wskazane jest, by unikać stosowania peelingów chemicznych, długich i gorących kąpieli. Należy również unikać solarium i opalania. W celu redukcji zaczerwienień i opuchlizny warto stosować chłodzące kompresy.

Masz dość podrażnień, wrastania włosków i skaleczeń podczas golenia skóry? Jesteś gotowa na laserowe usuwanie owłosienia w technologii diodowej? Wejdź na stronę www.klinikamiracki.pl i umów się na pierwszą wizytę kwalifikującą do depilacji laserem Vectus!

Komentarze