Wysokiej jakości zioła prosto z Peru

Peruwiańskie ziołaFitoterapia nieprzerwanie cieszy się popularnością. Obok produktów krajowych, takich jak szałwia czy rumianek, coraz częściej sięgamy też po bardziej egzotyczne mieszanki i składniki. Warto wybierać jednak pewne źródła, które zagwarantują nam najlepszej jakości doświadczenia.

Firma Uncaria ČR działa na rynku od 2001 roku produkując oraz dystrybuując produkty na bazie ziół, płodów rolnych i owoców z Peru. W tym czasie zdobyła doświadczenie, ale i renomę na terenie krajów całej Unii Europejskiej. Produkty sygnowane przez firmę Uncaria ČR charakteryzują się wysoką jakością, jak również wszystkimi niezbędnymi atestami i certyfikatami, jakie powinna posiadać zdrowa żywność.

Zdrowie w wielu formach

Peruwiańskie zioła w sklepie Uncaria ČR dostępne są zarówno w wersjach klasycznych, suszonych, jak również w postaci ekstraktów w kapsułkach. Do najpopularniejszych produktów zaliczyć można ekstrakt z Camu Camu - o bardzo wysokiej zawartości antyoksydantów, ekstrakt z bulwy Maca Maka (dostępny w kilku wariantach) - rośliny o wszechstronnym zastosowaniu oraz obfitującym w witaminy i minerały składzie, ekstrakt liści z drzewa Anona Graviola, czy mający zastosowanie detoksykujące ekstrakt z rośliny Nopal lub Nopal Flax wzbogacony o dodatkowy błonnik oraz sproszkowane zioła Flor de Arena. Nie można też pominąć Sangre de Drago - żywicy z drzewa znanej na całym świecie z wielu dobroczynnych właściwości.

Peruwiańskie zioła

Produkty oferowane w internetowym sklepie to nie tylko zioła, ale też żywność. Szczególne miejsce w asortymencie zajmuje olej Sacha Inchi zawierający najwyższą na rynku tłuszczy zawartość kwasów Omega-3,-6,-9. Olej ten ma niezwykłe właściwości prozdrowotne i może być wykorzystywane także jako kosmetyk. A co z przekąskami? Uncaria ČR proponuje ekologiczne, wolne od konserwantów i cukru czekolady o wysokiej zawartości kakao, suszone owoce np. Aguaymanto , jak również ziarenka Chia, które mogą urozmaicić (i wzbogacić o składniki odżywcze) nawet najprostsze składniki.

Bezpieczne i na wyciągnięcie ręki

Korzystanie z dobrodziejstw ziołolecznictwa rodem z Peru nie jest obarczone wieloma przeciwwskazaniami. Zioła peruwiańskie można (i warto) włączyć do diety w każdym wieku, niezależnie od płci. Szczególnie, że w sklepie internetowym można znaleźć wszystkie produkty pogrupowane w praktyczne kategorie. Produkty firmy Uncaria ČR doskonale sprawdzą się również w roli upominku. Warto wspomnieć, że firma Uncaria ČR posiada również certyfikat PROM PERU, który przyznawany jest jedynie tym przedsiębiorstwom, które godnie promują dziedzictwo tego znajdującego się w sercu Amazonii kraju.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu: www.peruwianskieziola.pl.

Komentarze